MÖBLER / Bord / Månbord 7198749
nr 719 8749
Månbord
längd: 115, djup: 60, höjd: 79
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 18:17:51
600 kr
450 kr
600 kr